Kosy

Po několikaletém testování různých druhů kos a po zkušenostech z kurzů kosení, které pravidelně pořádáme, jsme se rozhodli zjednodušit našim zákazníkům výběr. Záměrně nabízíme jen dva typy kos, které plně uspokojí 99% zákazníků. Pokud spadáte do toho 1% a máte velice specifické požadavky, určitě nás neváhejte kontaktovat a my se i vám pokusíme v...

Po několikaletém testování různých druhů kos a po zkušenostech z kurzů kosení, které pravidelně pořádáme, jsme se rozhodli zjednodušit našim zákazníkům výběr. Záměrně nabízíme jen dva typy kos, které plně uspokojí 99% zákazníků. Pokud spadáte do toho 1% a máte velice specifické požadavky, určitě nás neváhejte kontaktovat a my se i vám pokusíme vyhovět.

Kosy od nás jsou vyrobeny v rakouské továrně Franc de Paul Schoeckenfux která se jejich výrobě věnuje již od roku 1540. Jedná se o pravé "Rakušanky". My nabízíme model Kosa Fux Hartstahl, která je naprosto totožná s modely Fux nebo Rassierschnitt. Liší se jen barevným provedením. Tím druhým typem je kosa pro kosení náletů a zanedbaných porostů.

Zobrazit

Kosy Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek